Hizmetlerimiz

>

Hizmetlerimiz

Far Ayarı

Servisimiz, araçlarınızın farlarının doğru şekilde ayarlanması için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Jant Düzeltme

Firmamız, araçların jantlarında oluşan hasarları düzeltme hizmeti sunarak sürüş güvenliğinizi artırmaktadır.

Lastik Oteli

Müşterilerimizin lastiklerini özenle depolayarak, lastiklerinin uzun ömürlü olmalarını sağlayan lastik oteli hizmetidir.

Lastik Tamiri

Lastik tamiri hizmetiyle, müşterilerimizin lastiklerinde oluşan her türlü hasarı profesyonelce onararak güvenli ve sorunsuz sürüşlerini sağlamaktadır.

Nitrojen Hava

Lastiklerinize nitrojen dolumu yaparak lastik basıncını daha stabil hale getirir ve lastiklerinizin performansını artırır, ayrıca daha uzun süre şiş kalmasını sağlar.

Rot-Balans

Servisimiz, araçların tekerleklerindeki dengesizlikleri gidererek düzgün bir sürüş sağlayan rot balans ayarı hizmetini sunmaktadır.

Memnuniyet

Sizlerin memnuniyeti bizim gururumuz.

Bağcılar esnafı arasında görüğüm en iyilerinden biri. Onlar kadar iyisi tam karşı komşuları Tuning ci. Hizmet için teşekkür ederim. Fiyatlar ucuz, insanlar saygılı, ürünler kaliteli

Kerem Özkazanç Müşteri

Uygun fiyat ve düzgün işçilikle bağcılar bölgesinin en iyi lastikcisidir. Toptancı olduklarından en iyi fiyattan petlas lastik alabilirsiniz. Ayrıca güleryüzlü hizmet alacağınıza eminim. Kendilerinin lastik otelleri de bulunuyor. 4 lastik değişim ücreti 70 TL dır. Lastik depo ücreti 70 TL dır. Zaman içerisinde fiyat değişebil

Mehmet Karakaya Müşteri

İnternette araştırma yaptim en olumlu yorumları alam bu mağazaya hiç üşenmeden sariyerden gidip kendim bizzat gördüm çok ilgili personellere sahipler çok teşekkür ediyorum tekrar jant lastiklerimi buradan aldım artik dahimi müşteri kazandılar fiyatlar gayet makul hayırlı satışlar 😀

Günay Kurt Müşteri

Ürün Çeşitlerimiz

Balcı Jant Lastik olarak, geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız, jant satışıyla araçlarınızın görünümünü ve performansını artırmak için çeşitli seçenekler sunarken, iş makinelerinden kamyonlara ve binek araçlara kadar her türlü aracın lastik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca, akü satışıyla da müşterilerimizin güç ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 

Balcı Jant Lastik olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzman ekibimiz ve kaliteli ürünlerimizle her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Neler Yaparız?

Firmamız, araçlarınızın lastikleriyle ilgili geniş kapsamlı hizmetler sunarak sürüş güvenliğinizi ve lastiklerinizin ömrünü artırmayı amaçlar.

Gece görüşünü artırır ve karşıdan gelen sürücülerin rahatsız olmasını önler. Bilgisayar destekli makinalarla yapılan hassas ayarlarla fabrika standartlarına getirilir.

Isıtılmış jantlar üzerinde çekme/itme teknikleri kullanılarak hasar giderilir. Klasik çelik jantlardan aluminyum alaşımlı ve değerli krom jantlara kadar her tür jant düzeltilebilir. Başarı oranı %98'dir.

Uzman kişiler tarafından kontrol edilen ve iyi durumda olduğu belirlenen lastikleriniz için saklama hizmeti sunulur. Lastikler, en iyi depolama koşullarında tutularak kullanım ömürleri uzatılır.

İlk aşamada dış inceleme yapılır ve hasarlı noktalar tespit edilir. Ardından iç incelemeyle delikler ve hasarlar incelenir. Uygun onarım teknikleri kullanılarak lastik tamir edilir.

Lastiklerin içine yağ ve nem basılmaz, böylece korozyon oluşumu önlenir. Oksijene göre daha az genleşme yapar, bu da daha etkili bir sürüş sağlar ve lastiğin ömrünü uzatır.